3 Bed Coastal Stay In A Villa With Beach & Airport Nearby

  • 418 m²

3 Bed Coastal Stay In A Villa With Beach & Airport Nearby Sydney o powierzchni 418 m² oferuje łatwy dostęp do takich atrakcji turystycznych jak Catholic Church, położonych w odległości 5 min spacerem. Goście mogą korzystać z Wi-Fi zarówno w celach służbowych, jak i rekreacyjnych.

Obiekt noclegowy oferuje widoki na plażę oraz nowoczesne udogodnienia, takie jak klimatyzacja. Dla większej wygody gości w apartamencie znajduje się 1 łazienka. Ponadto w łazience znajdują się suszarka do włosów.

Komfort gości jest naszym priorytetem, dlatego obiekt oferuje pełnowymiarową kuchnię z ekspresem do kawy/herbaty, lodówką i piekarnikiem.

Harry's Café de Wheels znajduje się 3 km od tego apartamentu, a Saint Thomas More Catholic Church leży w maksymalnie 250 metrach. W pobliżu apartamentu jest dworzec główny. Park Cahill leży w prawie 3,1 km. 3 Bed Coastal Stay In A Villa With Beach & Airport Nearby leży w odległości 10 minut jazdy od lotniska Kingsford Smith.

Potrzebujesz więcej opcji?
Check Top hotels near 3 Bed Coastal Stay In A Villa With Beach & Airport Nearby Sydney
Private Granny Flat 3Br Near Airport And Popular Beach
Cena tylko dla urządzeń mobilnych

Private Granny Flat 3Br Near Airport And Popular Beach

4.5
Przyjemnie 2 opinie
248 m od nieruchomości
Kogarah Oasis
Cena tylko dla urządzeń mobilnych

Kogarah Oasis

8.5
Świetny 2 opinie
1.2 km od nieruchomości
USD 141 USD 127
za noc
Spacious Courtyard Apt 3Br 1Car - Nr Station, Eats, Cbd & Airport
Cena tylko dla urządzeń mobilnych

Spacious Courtyard Apt 3Br 1Car - Nr Station, Eats, Cbd & Airport

6.0
Przyjemny 1 opinia
2.9 km od nieruchomości
USD 311 USD 280
za noc

    Udogodnienia

    Internet

    • Wi-Fi

    Opcje parkingowe

    • Parking

    W kuchni

    • Suszarka do naczyń
    • Przybory kuchenne

    Dla dzieci

    • Łóżeczka dla dzieci

    Odpoczynek

    • Plaża

    W pokojach

    • Klimatyzacja
    • Ogrzewanie
    • Patio
    • Herbata i kawa
    • Stół
    • Prasowanie

    W łazience

    • Pralka
    • Bezpłatny zestaw kosmetyków

    Dostępne na miejscu

    • Całkowity zakaz palenia

    Zwierzęta

    • Przyjazny zwierzętom

    Ważna informacja

    Przyjazd: od 15:00 do 23:59
    Wyjazd: do 10:00
    Numer licencjiPID-STRA-91823
    Często Zadawane Pytania
    • Czy w 3 Bed Coastal Stay In A Villa With Beach & Airport Nearby można przebywać ze zwierzętami?
      Tak, zwierzęta są akceptowane w 3 Bed Coastal Stay In A Villa With Beach & Airport Nearby.
    • Czy w 3 Bed Coastal Stay In A Villa With Beach & Airport Nearby jest kuchnia?
      W 3 Bed Coastal Stay In A Villa With Beach & Airport Nearby goście znajdą pełnowymiarową kuchnię z piekarnikiem.

    Lokalizacja

    Map

    Atrakcje w pobliżu

    Restauracje w pobliżu

    Galeria

    Opinie

    Nie ma jeszcze żadnych komentarzy :(

    Jeżeli zostajesz w tym hotelu, prosimy podzielić się swoim doświadczeniem z nami

    Napisz opinię

    Napisz opinię

    Kiedy przebywałeś w hotelu?

    Oceń nocleg

    1
    2
    3
    4
    5
    6
    7
    8
    9
    10
    Bardzo słabo
    Świetny

    Państwa dane

    Skąd jesteś?
    Dziękujemy! Dziękujemy za poświęcony czas. Twoja opinia zostanie wkrótce opublikowana.
    Przejdź do opinii
    Recenzja nie została wysłana.

    Skontaktuj się z Nami

    Prosimy o dokonanie rezerwacji grupowej, jeżeli potrzebujesz więcej niż 4 pokoi.
    Państwa dane
    Temat
    Wiadomość
    3 Bed Coastal Stay In A Villa With Beach & Airport Nearby Sydney

    Pokaż na mapie:

    Zabytki
    Polecane restauracje
    Transport publiczny
    Dziękujemy za twoją opinię
    Dziękujemy za subskrypcję
    Zamknij